Parça Yönetimi - Ürün Ağacı

Bu modülde ürünlerin sisteme tanıtımını yapabilir, parametreleme özelliği ile ürüne özgü ürün ağacının siparişe bağlı dinamik olarak oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Üretim Takip ve İzlenebilirlik

Bu modülle Ham malzeme girişinden sevke kadar olan tüm süreci takip edebilir, teslim edilen ürünlerin geriye dönük izlenebilirliği sağlayabilirsiniz.

Depo Yönetimi ve Giriş Kontrol

Bu modülle malzemelerin stok takiplerini yapabilir, min-max stok seviyelerine ve siparişlere göre ihtiyaçları otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Hata Takip Sistemi

Hata bildirimleri ve tüm özel takip gerektiren konuları HTS sistemi üzerinden takip edebilir, DÖF takibini birçok modülle entegrasyon içerisinde yapabilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler

Teslimatı yapılan ürünlerin Satış Sonrası tüm faaliyetleri (Garanti, Servis) sistem üzerinden takip edilebilir, istatistiksel raporlar oluşturabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Personel Özlük bilgileri ve Eğitim ile ilgili kayıtlar sisteme girilebilmekte, Polivalans-Yetkinlik tabloları otomatik olarak oluşturulabilmektedir.

Satınalma

Talep, Teklif, Sipariş ve Teslimalım süreçlerini entegre bir şekilde takip edilebilmektedir.

Hedeflerle Yönetim

Çalışanlar için hedef planları oluşturup performans verilerini takip edebilmektesiniz.

Ürün Audit

VDA 6.5 Standartlarına göre ürün denetim bilgilerini detaylıca takip edebilmektesiniz.

Teknik Dökümantasyon

Sisteme tanıtılmış olan ürün kodlarına ait teknik çizimlere ve teknik dokümanlara üretim, kontrol, satın alma sipariş, ambar yönetim dahil olmak üzere her aşamada kolayca ulaşabilirsiniz.

GKK-İzlenebilirlik

Müşteriden gelen herhangi bir hatalı malzemenin giriş kontrol kayıtlarına ve ilgili Giriş Kontrol ile birlikte gelen diğer malzemelerin hangi müşteri araçlarına takıldığı bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Üretim Planlama

Tüm siparişler kapsamında üretim planını otomatize eder ve hangi ürünün hangi aşamada olduğunu, tamamlanma yüzdelerini ve istasyonlardaki doluluk oranlarını görebilirsiniz.